MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia 2010r., tradycyjnie już w naszej szkole, odbyła się loteria mikołajkowa. Na przerwach uczniowie mogli zakupić los, dzięki któremu można było otrzymać skromny upominek.

Oczywistą tradycją jest, iż zawsze odwiedza nas Mikołaj! Wchodzi do klas i rozdaje… czekolady! Tak, tak – każdy zasłużył na kawałek słodkości! Z tego miejsca warto jest podziękować Mikołajowi za trud, który wkłada w coroczną podróż na saniach do ZS w Jerzykowie!

O godz. 12.00 w auli szkoły najmłodsi uczniowie prezentowali krótkie przedstawienie dotyczące tego święta. Uczniowie podstawówki świetnie bawili się w świątecznych rytmach piosenek wykonanych przez chór szkolny. W kulminacyjnym momencie uroczystości aulę odwiedził Mikołaj! Wszyscy cieszyli się z pamiątkowych zdjęć i otrzymanych czekolad!

Szkoda, że uczniowie gimnazjum nie uczcili tego dnia, tak jak to miało miejsce w latach poprzednich. No cóż, miejmy nadzieję, że następne uroczystości w szkole gimnazjaliści spędzą w równie miłej atmosferze jak uczniowie podstawówki!