DZIEŃ SENIORA 2015

„Droga Babciu, Dziadku miły”- tymi słowami zostali przywitani Seniorzy w Zespole Szkół w Jerzykowie podczas spotkania z okazji Dnia Seniora, który w tym roku miał miejsce 11 lutego 2015 r. Na uroczystość licznie przybyli Babcie i Dziadkowie naszych uczniów, Seniorzy Klubu Seniora „Wrzosy”, którzy w tym roku obchodzili jubileusz dziesięciolecia powstania klubu oraz Seniorzy okolicznych wiosek , którzy z sympatii lubią brać udział w naszej imprezie. Swoją obecnością zaszczycili nas również goście: Burmistrz M i G Pobiedziska –pani Dorota Nowacka, wiceburmistrz- pan Zbigniew Zastrożny, radni naszego terenu i sołtysi.

Szkolne koło PCK pod opieką pani Hanny Kosteckiej zadbało o organizację całego przedsięwzięcia, a program artystyczny, był pracą zespołową uczniów i nauczycieli, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania spotkania. Występy dzieci sprawiły wielką radość wszystkim przybyłym gościom. Tradycyjnie w II części biesiadne śpiewy poprowadził p. Franciszek Piasek. Wspólne śpiewanie sprawiło wszystkim wiele przyjemności. Spotkanie zakończyło się wyrażeniem nadziei, że w roku następnym też się spotkamy.

Radzie Sołeckiej Jerzykowo, Radnemu Jarosławowi Balcerkowi i Rodzicom dziękujemy za wsparcie, które zaowocowało miłym spędzeniem tego czasy przy kawce i ciastku.